Network Backup - Ağ Üzerinden Yedekleme

Şirketiniz içerisinde yapılandırılacak bir Network Storage ile tüm bilgisayarlarınızdaki verileri saklayabilir, sadece yetkili kişilerin erişmesini sağlayabilir, silinmesini engelleyebilir ve virüslerden uzakta güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Deprem, sel, yangın gibi doğal felaketlerin yanı sıra, kurumların karşı karşıya kalabilecekleri donanımsal ve yazılımsal problemlere ve arızalara karşı da verilerinin korunması önemlidir. Veri kaybı ve iş sürekliliğinin kesintiye uğraması, kurumları maddi zarara sokabilir ve itibarını zedeleyebilir. Bu nedenle kurumların kendilerini koruma altına alması önemlidir.

Yapılan araştırmalara göre felaket geçirmiş bir firma iki yıl içinde kapanma riski taşımaktadır. Bu sebeple, bir felaket anında veriye ve hizmete erişimin başka bir lokasyonda sağlanması kritik bir duruma gelmektedir. F13 Bilgi Teknolojileri Felaket Kurtarma Çözümleri ile kurumların verilerinin uzaktaki bir noktaya replikasyonu yapılarak, sistemin en az zararla ayağa kalkması sağlanmaktadır.

Bugün kurumların veri ve hizmetlerinin durması milyon liralık zararlara sebep olabilmektedir. F13 Bilgi Teknolojileri elindeki ürün ve çözümlerle sürekli erişebilir veri ve hizmet ortamı hazırlamaktadır.